Ziņojums Nr. 1899

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.03.03 06:03
GPS koordinātes: 24.43376, 57.04785 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2019.03.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.03.04
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kaimiņš ber būvgružus upē, ved ar ķerru un izgāž.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Nav pietiekamas informācijas par kaimiņa mājas adresi. Nav arī A.Flugina tālruņa Nr. vai e-pasta adreses. Informācija pēc piekritības jāpārsūta Garkalnes novada pašvaldībai.