Ziņojums Nr. 1898

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Kandavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.24 05:09
GPS koordinātes: 22.62282, 56.97155 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2016.09.26
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.26
Atrisināts: 2016.11.29
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Upē ir sabērti atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta telefoniska informācija no Kandavas novada domes , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00