Ziņojums Nr. 1897

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.09.23
GPS koordinātes: 24.07039, 56.92522 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2016.09.26
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.26
Atrisināts: 2017.02.20
Atrisināšanas ilgums: 27 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi Mārupītes krastā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Rīgas pašvaldības policijas , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00