Ziņojums Nr. 1895

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija Tukuma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.23
GPS koordinātes: 22.94235, 56.812
Apstiprināts: 2016.09.23
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.23
Atrisināts: 2016.09.23
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzta miskaste netālu no Vietavas upes

Apstiprinātāja komentāri

Neprecīzas koordinātas, jo ziņojums nosūtīts attālināti no konstatētās vietas

Inspektora komentāri

Ziņojums noraidīts, jo norādītās koordinātas ir neprecīzas.