Ziņojums Nr. 1893

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.22
GPS koordinātes: 24.2976, 56.90816 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2016.09.23
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.23
Atrisināts: 2016.09.26
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie meža ceļa blakus asfalta celam no granīta ielas uz Rūķīšiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri


Salaspils novada domes
Izpilddirektora vietnieks informēja , ka pa ceļam uz Aconi pie meža ceļa blakus asfalta ceļam no granīta ielas uz Rūķīšiem, informējam, ka atkritumi ir savākti un vieta sakopta.




Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00