Ziņojums Nr. 1892

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.22 13:09
GPS koordinātes: 24.10986, 56.90325 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2016.09.23
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.23
Atrisināts: 2016.10.10
Atrisināšanas ilgums: 17 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Saimnieciskie atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja Ēbelmuižas ielu 74, Rīgā (kadastra Nr.0100 079 0040), veica fotofikšaciju un konstatēja, ka minētajā teritorijā notiek sakopšanas darbi.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00