Ziņojums Nr. 1885

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Daugavpils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.02.27 10:02
GPS koordinātes: 26.58785, 55.81831 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.02.27
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.02.28
Atrisināts: 2019.03.22
Atrisināšanas ilgums: 22 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzti atkritumi kreisajā ceļa pusē aiz Mirnija beigšanās zīmes.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Atkritumi novākti