Ziņojums Nr. 1881

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ķeguma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.20 12:09
GPS koordinātes: 24.72893, 56.71351 +/- 7.0m
Apstiprināts: 2016.09.20
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.20
Atrisināts: 2016.12.09
Atrisināšanas ilgums: 18 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

autokapseta

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Labdien!
Informējam, ka Ķeguma novada pašvaldības policija ir apsekojusi vides SOS paziņojumā norādīto vietu diemžēl noskaidrot vainīgo/ās personu/as neizdevās, informāciju par meža piegružotajām vietām tiks nosūtīta Latvijas Valsts mežiem.
Ķeguma novada pašvaldības policijas vecākais inspektors
Rinalds Liepiņš