Ziņojums Nr. 1879

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.02.26 07:02
GPS koordinātes: 24.22702, 56.71885 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.02.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dzērumi grāvis piemētāts ar sadzives atkritumu maisiņiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ķekavas novada pašvaldībai.

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte