Ziņojums Nr. 1874

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.19 10:09
GPS koordinātes: 24.16778, 56.96274 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2016.09.19
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.19
Atrisināts: 2017.02.20
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nelielā kvadratūrā daudz sadzīves atkritumu. Bildēs varbūt tik labi to nevar redzēt. Ik pa laikam tiek nopļauta zāle, bet no atkritumiem neviens necenšas atbrīvoties savācot tos. Ceru, ka spēsiet palīdzēt. Nesmuki!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Rīgas pašvaldības policijas , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00