Ziņojums Nr. 1871

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.09.18
GPS koordinātes: 24.17969, 56.98738 +/- 9.0000m
Apstiprināts: 2016.09.19
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.19
Atrisināts: 2016.12.09
Atrisināšanas ilgums: 20 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija (turpmāk - Inspekcija) informē, ka Valsts vides dienesta Vides SOS ziņojumos Nr.1871, norādītā teritorija - Stienes, ielas apkārtnē, Inspekcija šī gada laikā apsekojusi vairākkārt (pēdējā apsekošana veikta 22.09.2016.) un par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 ,,Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu sastādījusi un atbildīgajai personai nosūtījusi apskates protokolus.

Rīgas domes Administratīvā inspekcija