Ziņojums Nr. 1870

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.09.18
GPS koordinātes: 24.25531, 57.01061 +/- 7.3891m
Apstiprināts: 2016.09.19
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.19
Atrisināts: 2016.09.21
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nesmuki!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija informēja , ka 21.09.2016. sazinoties ar teritorijas apsaimniekotāju SIA “Rīgas meži” tika saņemta informācija, ka 20.09.2016. mežā izmestie atkritumi ir izvesti.

Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00