Ziņojums Nr. 1868

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.18 10:09
GPS koordinātes: 23.93254, 56.831 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2016.09.19
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.19
Atrisināts: 2016.09.21
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kāds ceļa malā nometis bamperi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pašvaldības policijas priekšnieks , informēja , ka tika veikta materiāla pārbaude. Pārbaudes laikā tika sakopta teritorija (bamperis no ceļa malas nodots parstradei autošrotam).

Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00