Ziņojums Nr. 1865

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.02.24 08:02
GPS koordinātes: 23.86292, 56.96571 +/- 32.0m
Apstiprināts: 2019.02.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.04.01
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi pie vasarnīcām

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. Īpašnieks teritoriju sakopis.