Ziņojums Nr. 1859

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Talsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.17 10:09
GPS koordinātes: 22.37933, 57.0558 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2016.09.19
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.19
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Piemēslots mežs ar sadzīves atkritumiem un automašīnu detaļām.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Lūdzu veikt ziņojuma pārbaudi. Ja ziņojums attiecināms uz LVM, lūdzu pārsūtīt informāciju izskatīšanai pēc piekritības.