Ziņojums Nr. 1858

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ādažu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.17 10:09
GPS koordinātes: 24.29903, 57.05288
Apstiprināts: 2016.09.19
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.19
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nedēļu atpakaļ parādījās šāds "sūtījums" Baltezera mežā. Izskatās, ka kāds Rīgā ticis pie jauna īpašuma (adrese ir redzama uz dokumenta) un atvedis iepriekšējā īpašnieka krāmus

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūsu iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ādažu novada pašvaldībai

---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00