Ziņojums Nr. 1855

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.09.16 20:09
GPS koordinātes: 25.27235, 57.32908 +/- 25.0m
Apstiprināts: 2016.09.19
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.19
Atrisināts: 2016.11.07
Atrisināšanas ilgums: 21 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

16.09.2016 22:54 Ir kārtējais vakars kad iespējams tumsā redzēt koksnes un iespējams arīcita veida sīkās daļiņas.Migla nav. Ir dūmaka ,ko labi var redzēt ieslēdzot kabatas lukturi.Pa dienu arī ir koksnes putekļi jo iestājoties tumsai uz auto stikla ir vērojama nosēdumu kārta.(Bilde nr.1)Auto pa dienu tika nomazgāts.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta.