Ziņojums Nr. 1854

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.02.21 05:02
GPS koordinātes: 25.38962, 57.53056 +/- 7.504m
Apstiprināts: 2019.02.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Valmiera,Rīgas un Imantas ielas krustojums,īpašumu pārdod Latio. Tas regulāri ir piedrazots un nav sakopts,atkritumi ir sākot ar papīriem,pudelēm,beidzot ar drēbēm un dažādiem metāla izstrādājumiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Valmieras pilsētas pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore