Ziņojums Nr. 1853

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.02.20 17:02
GPS koordinātes: 24.07513, 56.92604 +/- 49.0m
Apstiprināts: 2019.02.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau 3mēnešus Rīgā pie Akmens tilta ir ielikti zvejas tīkli. Kapēc netiek reağēts pašā Rīgas centrā šāds pārkāpums, ka ziemas laikā var atstāt tīklus tos neizņemot. Vai tiks sodīti vainīgie?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Neprecīzas koordinātes, jo ziņojums nosūtīts attālināti.
Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Lielrīgas reģionālai vides pārvaldei.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore