Ziņojums Nr. 1851

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.02.19 07:02
GPS koordinātes: 25.28507, 57.30971 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.02.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

dīķī Vaives un Lapsu ielas krustojumā ietek eļļains šķidrums, redzētas arī mirušas zivis

Apstiprinātāja komentāri

Paldies par Jūsu ziņu!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Valmieras reģionālai vides pārvaldei.

Ruta Poikāne

Valsts vides dienesta
vecākā inspektore