Ziņojums Nr. 185

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.05.24 11:05
GPS koordinātes: 24.12419, 56.95141 +/- 16.000m
Apstiprināts: 2018.05.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.05.24
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

pretii kleistu ielas 11/1 rigaa majai ir balts koks kas viss noklats ar tiklu ka zienekliem un pilns ar baltiem tarpiem visaa kokaa

Apstiprinātāja komentāri

Jūsu ziņojums atstāts bez izskatīšanas, jo norādītā informācija neattiecas uz VVD
(Valsts augu aizsardzības dienesta mājas lapā ir informācija par ievu tīklkodožu savairošanos)