Ziņojums Nr. 1844

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Tukuma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.15 10:09
GPS koordinātes: 23.13481, 56.96356 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2016.09.15
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.15
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

izmesti atkritumu maisi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Lūdzu izskatīt iesūtīto vides SOS ziņojumu par atkritumu maisiem.