Ziņojums Nr. 1843

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.09.14
GPS koordinātes: 24.12765, 56.95849 +/- 727.0m
Apstiprināts: 2016.09.14
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.14
Atrisināts: 2017.01.09
Atrisināšanas ilgums: 25 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie Dienvidu tilta labajā krastā. Kaut kāda zaļa 'substance' nāk no labi iebetonētām trubām.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Apsekošanas laikā iesniegumā norādītais piesārņojums netika konstatēts.