Ziņojums Nr. 1836

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.09.12
GPS koordinātes: 24.11076, 56.97507 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2016.09.13
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.13
Atrisināts: 2017.01.06
Atrisināšanas ilgums: 24 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dūmi un gumijas smaka no Ganību dambja 19b un no Lugažu ielas 2. mēnešiem ilgi gaidam rīcību vides dienesta, nav rezultātu. Tiek bojāta mūsu veselība. Pie kā mums vērsties pēc palīdzības?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pēteris Pildiņš uzsāka administratīvo lietu.