Ziņojums Nr. 1834

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Madonas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.09.12
GPS koordinātes: 26.51118, 57.23556 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2016.09.12
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.12
Atrisināts: 2016.10.02
Atrisināšanas ilgums: 20 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pilnas ar indi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Tika veikta pārbaude un apsekota ziņojumā norādītā vieta. Pārbaudē konstatēts, ka mucās atrodas skābbarības konservants, tā izliešana vidē netika konstatēta. Nekustamā īpašuma īpašniekam uzdots nodrošināt mucu atbilstošu utilizāciju. Pārbaudē īpašnieks norāda, ka konstatētais iespējami īsā laikā tiks novērsts un tiks nodrošināta atbilstoša mucu apsaimniekošana.