Ziņojums Nr. 1833

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.09.11 18:09
GPS koordinātes: 25.27234, 57.32907 +/- 28.0m
Apstiprināts: 2016.09.12
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.12
Atrisināts: 2016.11.07
Atrisināšanas ilgums: 26 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

11.09.2016 21:13 Jau ap 18:00 Mana mama Tatjana Kalniņa sūdzējās par sliktu gaisa kvalitāti.Traucējošs koksnes un sveķu aromāts,tāpat vizuāli varēja novērot ka gais nav caurspīdīgs bet izteikti zilā krāsā.Vēlāk ap 19:00 sūdzības bija par pēkšņu nogurumu un bezspēku.Savukārt 21.13 ir izteikta dūmaka gaisā ir manāma sīku daļiņu klātbūtne.Šobrīd migla nav un daļiņas nav no mitruma.To apliecina uz automašīnas virsbūves regulāri redzamās koksnes daļiņas.Man ir problēmas ar elpošanu grūti ieelpot nogurums kā arī klepuss.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta.