Ziņojums Nr. 1824

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Lielvārdes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.02.10 10:02
GPS koordinātes: 25.0638, 56.76722
Apstiprināts: 2019.02.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.04.24
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ledmanes pagasta pirms majam “Everti” ir izgaztas stikla akvariji ar beigtam zivim. Ir acimredzams, ka stendi ir no veikala kurs pardevis zivis, pelites. Ir vel bildes. Ar manim var sazinaties pa tel nr 28343979. Kristine

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Akvāriji pieder zemes īpašniekiem, kurš laika apstākļu dēļ (sniega dēļ), nebija varējis tos novietot savas ēkas novietnē. Akvāriji ir novākti, situācija ir atrisināta. Lietvedība tika nosūtīta uz Administratīvo komisiju lietvedības izbeigšanai.