Ziņojums Nr. 1822

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.09
GPS koordinātes: 24.40399, 56.84363 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2016.09.09
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.09
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vājprātīga izskata miskaste kas joprojàm nav savākta !!!! Jau informèju Jūs pavasarī par šo vietu!!!Vai tiešām nāksies saukt televīziju par Valsts vides dienesta un pašvaldības nespēju rīkoties?Lūdzu sniegt detalizētu atbildi par izdarīto no Jūsu puses.Pašvaldības informēšana par šo miskasti nav devusi nekādus rezultātus .Līdz ar ko lūdzu informēt ar vārdiem uzvārdiem telefoniem ieņemamajiem amatiem kas atbildīgs par šo VĀJPRĀTU

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri


Jūsu iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Salaspils novada pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00