Ziņojums Nr. 1821

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.09.09
GPS koordinātes: 22.08484, 57.61139 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2016.09.09
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.09
Atrisināts: 2016.09.16
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kā jau ierasts mūsu valstī, - kārtējā neatrisināmā problēma mūsu valstī: stāvvieta ir, bet elementāru atkritumu urnu, vai tautā saukto miskasti, neviens "atbildīgais" dienests nav spējīgs noorganizēt! Jau kuro reizi tiek ziņots par šo cūcību, bet situācija stabili memainīga. .... Valsts Vides dienests šos SOS ziņojumus ļoti opreatīvi pārsūta attiecīgi tālāk. Un arī VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs”Sabiedrisko attiecību speciālists Miks Lūsis ir nasks atbilt meilā: redz. "autoceļam P124 Ventspils - Kolkasrags ir noteikta C uzturēšanas klase, un diemžēl kopšana saskaņā ar MK noteikumiem Nr.224 ir jāveic reizi ceturksnī. Neskatoties uz to, šajā ceļa posmā mēs sakopšanu veicam biežāk, taču lieli piemēslotāji un atkritumu atstājēji ir ceļotāji un tūristi, kuri pieturvietās iztīra savu auto saturu"... Tātad vainīgie ir atrasti, un viss kārtībā! MK noteikumi tiek ievēroti "ar uzviju" un paši tūristi vainīgi. Urā!


Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina

Jūsu ziņojums nosūtīts VAS "Latvijas autoceļu uzturētājam"
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" informē, ka teritorija ir sakopta, kā arī to, ka konkrētajā vietā atkritumus maisos parasti atstājot laivotāji, bet dzīvnieki meklējot barību, maisus sabojā.