Ziņojums Nr. 1819

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.09.08 09:09
GPS koordinātes: 25.99113, 57.75946 +/- 1.3m
Apstiprināts: 2016.09.08
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.08
Atrisināts: 2016.11.07
Atrisināšanas ilgums: 30 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

kanalizācija vienkārši tek pa lauku. Jau vesels sūdu purvs izveidojies.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Veikta pārbaude. Valkas novada pašvaldība ziņoja par notikušo avāriju kanalizācijas tīklos.