Ziņojums Nr. 1817

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Dundagas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.07
GPS koordinātes: 22.37874, 57.68888 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2016.09.07
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.07
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

kolkas pludmalē jau 3 mēnešus mētājas atkritumu konteineris no kura vējainā laikā tiek pūsti ārā atkritumi. Konteineris pieder vietējai zvejnieku saimniecībai. Zvīņas L.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

iņojums pārsūtīts Dundagas novada pašvaldībai.