Ziņojums Nr. 1816

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Daugavpils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.07 04:09
GPS koordinātes: 26.49782, 55.8365 +/- 15.0m
Apstiprināts: 2016.09.07
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.07
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi ceļmalā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts saskaņā ar Iesnieguma likuma 4. panta pirmo un otro daļu un likuma "Par pašvaldībām" 15. panta pirmās daļas 1. un 2. punktu Daugavpils novada pašvaldībai.
******************************************************************
Ar cieņu,
Arkādijs Petuhovs
Valsts vides dienesta
Daugavpils reģionālās vides pārvaldes
Kontroles daļas, Piesārņojuma kontroles sektora vecākais inspektors
T.: 65421810
e-pasts: arkadijs.petuhovs@daugavpils.vvd.gov.lv