Ziņojums Nr. 1815

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ādažu novada dome
Pieteikuma datums: 2019.02.01 11:02
GPS koordinātes: 24.32921, 57.05777 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2019.02.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien, Ādažos divos zemesgabalos ir veikti zemes uzbērumi. Redzot ka ir apbērti koku stumbri pat metra austumā esmu pārliecināts ka šīs darbîbas nav saskaņotas un ir neētiskas pret apkārtējo vidi. Zemes gabalu kadastra numuri 80440080309 un 80440080300. Pirmais zemes gabals pat atrodās applūstošā teritorijā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ādažu novada domei.

Ruta Poikāne

Valsts vides dienesta
vecākā inspektore