Ziņojums Nr. 1814

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.09.06 12:09
GPS koordinātes: 24.02524, 56.88803 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2016.09.06
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.06
Atrisināts: 2017.01.06
Atrisināšanas ilgums: 30 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Informēju, ka Mārupē, Māliņu ielā 26 un 28 netika ierīkota kanalizācijas attīrīšanas iekārta un lokālie sūkni, kas atbilst vietējās kanalizācijas uzturēšanas prasībām.

Lūdzu veikt pārbaudi un no augstāk minēto īpašumu īpašniekiem pieprasīt kanalizācijas tehnisko projektu, kurā būtu atspoguļota informācija par notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtu un iekārtu eksplikāciju.

Atsevišķi gribu uzsvērt, ka Mārupes novada būvvalde ir jau sen informēta par pastāvošo problēmu, bet atsakās veikt pārbaudi, jo pati savā laikā pieņema augstāk minētās mājas ekspluatācijā un apzinās savu atbildību. Līdz ar to vēršos pie jums.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pārvalde vērš Jūsu uzmanību, ka, pamatojoties uz likuma „Par pašvaldībām” 15.pantu, pašvaldību autonomajās funkcijās ietilpst notekūdeņu savākšana, novadīšana un attīrīšana (1.p.) un savas administratīvās teritorijas būvniecības procesa tiesiskuma nodrošināšana (14.p.).