Ziņojums Nr. 1813

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.09.05 14:09
GPS koordinātes: 23.95524, 56.79016 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2016.09.05
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.05
Atrisināts: 2016.09.09
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

olaine, Rīgas iela 7. atkal mani indē! municipālās policijas izsaukums neko nemainija. acīmredzot čomu būšana.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Saskaņā ar VZD kadastra informāciju iepriekšminētajā adresē zemesgabala īpašnieks ir SIA “Eskort”. Vides SOS ziņojumā norādīto faktu pārbaudei 09.09.2016. ir plānota pārbaude. Pirms pārbaudes telefoniski saņemta informācija, ka pēdējo dienu laikā un 09.09.2016. no īpašuma Rīgas ielā 7, Olainē melnu dūmu emisija gaisā nenotiek.
Atkārtotā gaisa piesārņojuma gadījumā, ja ir aizdomas par neatbilstoša kurināmā izmantošanu vai atkritumu dedzināšanu īpašumā Rīgas ielā 7, Olainē lūdzam informēt Pārvaldes diennakts dežūrinspektoru pa tālruni Nr. 25666365.

Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00