Ziņojums Nr. 1811

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.09.04
GPS koordinātes: 22.5676, 57.70034 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2016.09.05
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.05
Atrisināts: 2016.09.05
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kas notiek jūrā,ja krastā pret vides pesārņošanu ir tāda attieksme no Kolkas zvejniekiem?

Apstiprinātāja komentāri

Jūsu sūdzība noraidīta. Laiva nav vides piesārņojums, bet gan kāda zvejnieka īpašums.