Ziņojums Nr. 1810

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.01.29 11:01
GPS koordinātes: 25.27321, 57.332 +/- 24.0m
Apstiprināts: 2019.01.29
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.03.01
Atrisināts: 2019.03.01
Atrisināšanas ilgums: 30 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Otru nedēļu , dienu un nakti kodigam dumgāzem tiek pildīta privātās teritorijas gaisa telpa (ieleja).
Operators izmanto nekvalitatīvu kurināmo, no kuriem veidojas smagi un elpošanas ceļu dedzinoša dumgāze.
Ja esat izsniegusi B kategorijas atļaujas, tad kontrlejiet savus operatoru, lai kaitīgas cilvēku veselībai vielas nenonāk privātās teritorijas. Nespējiet kontrolēt, sledziet objektu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Objektā veikta pārbaude. Izvērtējot pārbaudes rezultātus secināts, ka darbība tiek veikta saskaņā ar izdotās atļaujas B kategorijas piesārņojošai darbībai izvirzītajiem nosacījumiem. Pārkāpumi nav konstatēti.