Ziņojums Nr. 1807

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.01.23 09:01
GPS koordinātes: 24.12883, 57.02008 +/- 39.664m
Apstiprināts: 2019.01.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ļoti stipra, indīga smaka iet no tās mājas. visu laiku kurina ar celtniecības atkritumiem. Sāk sāpēt galva. Lēdurgas iela 12, Rīgā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore