Ziņojums Nr. 1806

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.01.23 06:01
GPS koordinātes: 23.15495, 56.97649 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.01.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.01.28
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labrīt! Vēlaizvien Daiļrade koks Tukumā no rītiem dedzina kaut ko, kas deg bieziem melniem dūmiem. Tas ir katru rītu. Tā tiek indēti Tukuma iedzīvotāji.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies par Jūsu ziņu!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Uzņēmums strādā pie jauna katla uzstādīšanas. Kamēr vēl darbojas vecais katls uzņēmumam uzlikts par pienākumu sekot līdzi"zalvveida" emisijām.