Ziņojums Nr. 1805

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.01.22 08:01
GPS koordinātes: 24.1407, 56.94852
Apstiprināts: 2019.01.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau vairāk nekā gadu cīnamies ar kaimiņiem no Ādmiņu ielas 4. Viņu pretlikumīgi izbūvētais skurstenis rada piedūmojumu blakus esošās daudzdzīvokļu mājas dzīvokļos. Diemžēl kaimiņi un viņu teritorijas pārvaldnieks atsakās sadarboties tāpēc visu mājas iedzīvotāju vārdā lūdzu Jūsu palīdzību.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.

Ruta Poikāne

Valsts vides dienesta
vecākā inspektore