Ziņojums Nr. 1801

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.04
GPS koordinātes: 24.25722, 57.03687 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2016.09.05
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.05
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ar kanalizācijas izgāzta

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Par kanalizācijas notekūdeņu izgāšanu mežā

Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālā vides pārvalde (turpmāk – Pārvalde) 05.09.2016. plkst. 09:49 ir saņēmusi Vides SOS ziņojumu Nr. 1800, kas lietvedības daļā ir saņemts 04.09.2016. par to, ka Garkalnes novadā tiekot gāzti kanalizācijas notekūdeņi mežā.
Par ziņojumā norādītajiem faktiem tiks informēta Garkalnes novada dome.


Ar cieņu, Tālis Slaidiņš
VVD Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes
Resursu kontroles daļas
vecākais inspektors
t. 67084257; 29103665