Ziņojums Nr. 1800

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.01.18 09:01
GPS koordinātes: 23.61751, 56.94412 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.01.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.01.30
Atrisināšanas ilgums: 12 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāsti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Teritorija sakopta.