Ziņojums Nr. 1797

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.04 05:09
GPS koordinātes: 24.11007, 56.9115 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2016.09.05
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.05
Atrisināts: 2017.02.20
Atrisināšanas ilgums: 16 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumu kaudze un gadiem ilgi nekopta teritorija

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Rīgas pašvaldības policijas , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00