Ziņojums Nr. 1794

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Babītes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.03 19:09
GPS koordinātes: 23.73586, 56.90017 +/- 96.000m
Apstiprināts: 2016.09.05
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.05
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labvakar! Biju šodien uz mežu paskriet, pa kāpu no Ziemassvētku kauju piemiņas vietas uz Ložmetējkalnu. Visa kāpa ir ar močiem pamatīgi izbraukāta un sabojāta, kādu 6km garumā krustu šķērsu, te dažas bildes - https://flickr.com/photos/142949942@N04/sets/72157672334320561 ļoti skumji par to, varbūt var kaut ko darīt lietas labā, tur netālu ir Brīvkalnu trase, iespējams, ka tur tiem par šauru palicis..

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūsu iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Babītes novada pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00