Ziņojums Nr. 1793

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.03
GPS koordinātes: 23.91746, 56.83313 +/- 8.0000m
Apstiprināts: 2016.09.05
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.05
Atrisināts: 2016.09.07
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pamests ugunsdzēšamais aparāts

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Olaines novada pašvaldības policija saņēma par to, ka Olaines mežā, GPS koordināti 56.83313,23.91746, atrodas izmests ugunsdzēšamais aparāts, veikta teritorijas pārbaude- aparāts tika savākts.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00