Ziņojums Nr. 1792

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.01.15 11:01
GPS koordinātes: 24.12868, 56.89315
Apstiprināts: 2019.01.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sveiki! Ķekavas novadā, Krustkalnos, Airītes ielas mežā šodien izmesti gruži no remontiem! Paldies!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ķekavas novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne

Valsts vides dienesta
vecākā inspektore