Ziņojums Nr. 1791

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.09.03
GPS koordinātes: 24.3401, 56.89334 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2016.09.05
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.05
Atrisināts: 2016.09.09
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

labdien. It kā bija jau mums stāstīts, ka tas ir īslaicīgi un dēļ nepareiza režīma izvēles. bet vai tiešām tik regulāri var strādāt nepareizā režīmā? nevar veikt personāla apmācību? ja nē, tad varbūt var veikt kāda piemērota filtra instalāciju?
Piedošanu, ja kļūdos un viss notiekošs atbilst normām, par kurām neesmu zinoša.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri


Par melniem dūmiem no uzņēmuma

Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālā vides pārvalde (turpmāk – Pārvalde) 05.09.2016. plkst. 09:52 ir saņēmusi Vides SOS ziņojumu Nr. 1791, kas lietvedības daļā ir saņemts 03.09.2016. par to, ka no melni dūmi regulāri nāk no uzņēmuma. Uzņēmuma foto attēls ir ziņojuma pielikumā, kā arī koordinātas, kuras norāda ziņojuma nosūtīšanas vietu.
Ņemot vērā to, ka fakts par melniem dūmiem Vides SOS ziņojumā ir par notikumu 03.09.2016., bet Pārvalde ziņojumu ir saņēmusi 05.09.2016., pārbaude par ziņojumā norādītajiem faktiem nav veikta. Lai noskaidrotu lietas apstākļus, gadījumā, ja atkārtoti no uzņēmuma izplatās melni dūmi, lūdzam par situāciju informēt Pārvaldes diennakts dežūrinspektoru pa tālruni Nr. 25666365.


Ar cieņu, Tālis Slaidiņš
VVD Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes
Resursu kontroles daļas
vecākais inspektors
t. 67084257; 29103665