Ziņojums Nr. 1790

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.01.13 12:01
GPS koordinātes: 25.36876, 57.24436 +/- 16.0m
Apstiprināts: 2019.01.14
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.01.14
Atrisināts: 2019.02.08
Atrisināšanas ilgums: 26 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdie.!Pēc manas pēdējās sūdzības Cēsu novada Slaņķos situācija ir kļuvusi kritiskāka. Zemnieku saimniecība Vidus krastiņi, īpašniece Valda Zaļaiskalns, turpina aktīvi dedzināt plēves, kas paliek pāri no skābbarības ruļļiem. Pēdējā mēneša laikā plēves ir dedzinātas 15 reizes. Lūdzu, Vides dienests strādājiet aktīvāk, jo pēc manas pēdējās sūdzības nekas nav mainijies.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies par Jūsu ziņu!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Veikta pārbaude atkārtoti. Zemnieku saimniecībā netiek dedzinātas plēves vai citi atkritumi.