Ziņojums Nr. 1784

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.09.01 21:09
GPS koordinātes: 25.27235, 57.32908 +/- 27.0m
Apstiprināts: 2016.09.02
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.02
Atrisināts: 2016.09.09
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

01.09.2016 23:46 Ir pirmais septembris un par godu tam mums "Vecmeslos" putina skaidas.Tāpat ir jūtams sveķu - koksnes aromāts. Ielpotais gais ir kairinošš pat atrodoties telpā ir jāklepo, jo piesārņotais gaiss caur spraugām iekļūst telpās.Nakts laikā ir izteikts gaisa trūkums un apgrūtināt elpošana - neatceros kad pēdējo reizi esmu pienācīgi gulējis.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta darbam.