Ziņojums Nr. 1783

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.01 15:09
GPS koordinātes: 24.3788, 57.01781 +/- 10.0m
Apstiprināts: 2016.09.02
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.02
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kāds riebeklis izmetis mežā savus atkritumus!!! Pirms nedēļas šeit nekā tāda nebija.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūsu iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Garkalnes noavda pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00